• Bezpieczne ferie zimowe.

• Już niedługo ferie!!! Przypomnieli nam o tym mł. asp. Dariusz Kierkało i asp. Adam Radochoński z Komisariatu Policji w Żurawicy, którzy w dniu 12.01.2023r. odwiedzili naszą szkołę. Poinformowali nas o możliwych zagrożeniach oraz udzielali wskazówek jak bezpiecznie spędzić czas ferii, aby nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo. Dziękujemy za ciekawe spotkanie.

• Dzień Babci i Dziadka.

• ,,Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię i dziadka”.

Wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. W naszej szkole 11 stycznia uczniowie klas I-III oraz zerówki i przedszkola przedstawili Jasełka i program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role a Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali swoje wnuczęta. Po części artystycznej wszyscy zebrani śpiewali kolędy. To był naprawdę wyjątkowy wieczór, pełen uśmiechu, radości i dumy.

• Udział naszych uczniów w konkursie recytatorskim.

• Tuż przed Bożym Narodzeniem uczniowie naszej szkoły Maja Karnas i Kamil Kozubski wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Spotkanie z Marią Konopnicką" organizowanym przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ wystartowało w nim aż 70 uczniów ze szkół podstawowych naszego powiatu. Gratulujemy Mai i Kamilowi pięknego występu i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!