• Spotkanie ze Świętym Mikołajem.

• W tym roku zgodnie z tradycją Mikołaj przyszedł 6 grudnia. Dzieci były pod dużym wrażeniem.  Z radością powitały niecodziennego gościa, chętnie recytowały wiersze i śpiewały przygotowane świąteczne piosenki. Mikołaj rozdał paczki mikołajkowe i rozmawiał z dziećmi o ich marzeniach. Radości było wiele. Dziękujemy Paniom z Rady Rodziców - Agnieszce Kazimierz i Magdalenie Milczanowskiej za przygotowanie upominków, a uczniom klasy VII i pani Monice Chomie - Wzorek za niezwykłe przedstawienie pt. „Mikołajkowa przemiana”.

• Finał akcji MIKOŁAJ NA KRESY.

• W dniach 23 - 30 listopada trwała w naszej szkole zbiórka słodyczy dla polskich dzieci na Ukrainie zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu. Zebrano 12,5 kg słodyczy, które w postaci mikołajkowego prezentu przekazano osobie oddelegowanej przez Stowarzyszenie Pomocy Polakom we Lwowie i okolicach - Tońko i Szczepko.  Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca, za co serdecznie dziękujemy!